Σάββατο 25 Ιούλ 2020
ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΑΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΗ ΡΟΔΟ
Κλίκ για μεγέθυνση
Η αυλαία έπεσε και για την δεύτερη ημέρα του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος στη Ρόδο!
Ο έφηβος αθλητής μας Γιάννης Βαρώτσος ήταν ο πρωταγωνιστής για την ομάδα μας κατακτώντας το αργυρό μετάλλιο επάξια μετά από έναν εξαιρετικό αγώνα!
Στην ίδια κατηγορία ο Νίκος Μπούλιας(αντιμετώπισε μηχανικό πρόβλημα μετά από σύγκρουση με άλλον αθλητή) κατέκτησε την 8η θέση και ο Ανδρέας Λουκόπουλος την 24η!
Στην κατηγορία των Παίδων ο Διονύσης Πεφάνης τερμάτισε 24ος ενώ οι Χριστόφορος Μπακόπουλος και ο Γιώργος Αραγιάννης εγκατέλειψαν των αγώνα λόγο τεχνικών προβλημάτων.
Οι κορασίδες μας προσπάθησαν για το καλύτερο σε έναν αγώνα που κρίθηκε στο τέλος , η Κωνσταντίνα Κάρλου τερμάτισε 10η και η Έλενα Κουτσούκου 13η!