logo-enel

Δευτέρα 20 Μάι 2019
ΣΕ ΔΡΑΜΑ - ΑΜΦΙΣΣΑ - ΝΙΚΑΙΑ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ Π.Ο.ΠΑΤΡΑΣ - ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΠΑΝΤΟΥ
Κλίκ για μεγέθυνση

🚴‍♂️HY DRAMA 19 TOYR : Αγώνας δύο ΕΤΑΠ με συμμετοχές από σωματεία από όλη την Ελλάδα αλλά και την Εθνική ομάδα της Κύπρου και ομάδες από τις βαλκανικές χώρες.
Το πρώτο ΕΤΑΠ κέρδισε ο ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στο δεύτερο ΕΤΑΠ ο ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΟΣ πήρε την δεύτερη θέση και επίσης την 2η θέση στην γενική κατάταξη του γύρου.Στην αποστολή συμμετείχαν ακόμα οι: ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ -ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ- ΔΟΥΒΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ την ομάδα συνόδευσε ο προπονητής μας ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ. Το αποτέλεσμα ήταν θετικό αφού η ομάδα κατάφερε να αποσπάσει διακρίσεις και τις δύο ημέρες αλλά και στην γενική κατάταξη.
🚴‍♂️ 3ος ΑΓΩΝΑΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΟΚΟΣ": ΑΜΦΙΣΣΑ
Διασυλλογικός αγώνας που διοργάνωσε ο Π.Ο. ΖΕΥΣ και η οικογένεια στη μνήμη του ΣΠΥΡΟΥ.
Στην κατηγορία ΜΙΝΙ μικρά: ο ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3ος.
Στην κατηγορία ΜΙΝΙ μεγάλα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1ος - ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ Χ. 3ος - ΛΙΟΥΡΔΗΣ Αθ. 4ος. Ο ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. δεν τερμάτισε λόγω κράμπας.
Στην κατηγορία ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Ο ΠΟΛΥΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. 1ος - ΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 4ος - ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. 5ος - ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Γ, 9ος - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ. 11ος.
Στην κατηγορία ΠΑΙΔΩΝ: ΜΠΟΥΛΙΑΣ Ν. 1ος - ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝ. 3ος.
Στην κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ: Ο ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ος.
Στην κατηγορία ΜΑΣΤΕΡ Α: ΧΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ος.
Στην κατηγορία ΜΑΣΤΕΡ Β: ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3ος - ΓΚΟΤΣΗΣ Α. 8ος.
Στην κατηγορία ΜΑΣΤΕΡ Γ:ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ Π. 3ος.
Στο τέλος του αγώνα η οικογένεια Ντόκου πρόσφερε γεύμα σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες.
Την αποστλή συνόδευσε ο ΚΑΡΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ και γονείς των αθλητών.
🚴‍♂️ ΝΙΚΑΙΑ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΡΚΟΥΙ:
Στην κατηγορία ΜΙΝΙ μεγάλα:Ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1ος.
Στην κατηγορία ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Η ΚΑΡΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 3η.
Στην κατηγορία ΠΑΙΔΩΝ:Ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4ος συμμετείχαν επίσης οι αθλητές ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. και ΚΟΣΟΒΑ ΜΑΡΙΟ. Τελικό δεν έτρεξε ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Την αποστολή συνόδευσαν ο ΚΑΡΛΟΣ ΧΑΡΗΣ και η οικογένεια ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Κ.