Τρίτη 31 Μάι 2016
ΠΡΩΤΗ Η ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ. ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ
Κλίκ για μεγέθυνση
ΠΡΩΤΗ Η ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ. ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝΠΡΩΤΗ Η ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ. ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝΠΡΩΤΗ Η ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ. ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝΠΡΩΤΗ Η ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ. ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝΠΡΩΤΗ Η ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ. ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ

Το Σάββατο 28/5/2016 ο Παναθηναϊκός Α.Ο. διοργάνωσε τον 3ο Γύρο Ολυμπιακού Χωριού ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΟΚΟΣ . Ο Π.Ο.Πατρών συμμετείχε με 15 αθλητές και αθλήτριες.

Οι μικροί αθλητές και αθλήτριες του Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ γύρισαν από τον αγώνα με αρκετά μετάλλια και διακρίσεις. Έναν αγώνα που τα είχε ολα ..... ανταγωνισμό ένταση πάθος αλλά και συγκίνηση καθώς εκεί ήταν και η οικογένεια του αδικοχαμένου αθλητή Σπύρου Ντοκου .

Στην κατηγορία των Πανκορασίδων η ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ πήρε την 1η θέση, η ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΤΗΝ 5Η ΚΑΙ Η νικολαου κλεοπατρα την 8η θέση.

Στην κατηγορία των Παμπαίδων ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. Πήρε την 3η θέση ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. την 8η, ο ΜΠΟΥΛΙΑΣ Ν. την 9η, και ο ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Δ. την 11η θέση.

Στην κατηγορία ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ η ΚΑΡΛΟΥ ΚΩΝ. Πήρε την 3η θέση.

Στην κατηγορία ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ο ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝ. Πήρε την 6η θέση, ο ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦ. Την 12η και ο ΚΑΡΒΕΛΗΣ Β. την 22η θέση.

Στην κατηγορία ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ Ο ΠΟΛΥΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. Πήρε την 2η θέση και ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞ. Την 6η θέση.

Στην κατηγορία ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ η ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ πήρε την 3η θέση.

Τέλος στην κατηγορία των ΠΑΙΔΩΝ ο ΚΟΡΟΝΤΗΣ Θ. ΚΑΤΈΛΑΒΕ ΤΗΝ 12Η ΘΈΣΗ.