Language selection: Ελληνικά English

Χορηγοί

logo-enel

Κυριακή 06 Σεπ 2015
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ
Κλίκ για μεγέθυνση
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 1 ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ  Ο ΠΟΠ

1. Το ασημένιο μετάλλιο πήρε ο Π.Ο.Π. στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πίστας Ανδρών- Γυναικών στο ομαδικό σπρίντ  με τους Π. Βουκελάτο, Γ. Καλογερόπουλο και  Χ. Τσερεντζούλια με χρόνο 57.745.

2. Την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν στο Ομαδικό Πουρσουίτ 4000 μ οι Παύλος Χαλκιόπουλος, Αντώνης Αχτύπης, Αναστάσιος  Κουμπέτσος, Κωνσταντίνος Ευσταθίου.

3. Την τέταρτη θέση κατέκτησαν οι Αν. Κουμπέστος και Κων. Ευσταθίου. στο Madison.

4. Το χάλκινο μετάλλιο πήρε ο Γιάννης Καλογερόπουλος στα 1000μ Τ.Τ. με χρόνο 1.03.671. Την 7η θέση πήρε ο Αντώνης Αχτύπης με χρόνο 1.08.510.